AudiStream – bilet online do świata Audi

Pomimo pandemii koronawirusa i wstrzymanej produkcji, klienci i fani marki Audi mogą wybrać się na wycieczkę po technicznie zaawansowanych liniach produkcyjnych czterech pierścieni. Wszystko w ramach internetowego projektu AudiStream, gdzie wirtualnie, dla wszystkich zwiedzających, dostępny jest zakład Audi w Ingolstadt. Wszyscy zainteresowani mogą na www.audi.stream zarezerwować wycieczkę online po fabryce i cieszyć się doświadczaniem Audi bez konieczności wychodzenia z domu.

– Wirtualna wycieczka po fabryce Audi na www.audi.stream
– Do dyspozycji zwiedzających doświadczeni przewodnicy
– Audi na wyciągnięcie ręki, bez konieczności ruszania się z kanapy

Z powodu pandemii koronawirusa, do odwołania zostały wstrzymane wszelkie wycieczki po fabryce Audi w Ingolstadt. Jednak wszystkim gościom – którzy dotychczas zjeżdżali do miasta, by na żywo zobaczyć procesy produkcyjne samochodu z czterema pierścieniami w logo – Audi proponuje teraz alternatywną formę takich wycieczek: online na AudiStream. Zainteresowani mogą wziąć udział w takiej wycieczce na ekranie swojego komputera lub innego urządzenia mobilnego, nie ruszając się z domu. Doświadczeni przewodnicy wprost ze studia opowiadają podczas takiej wycieczki o procesach produkcyjnych w Ingolstadt. Dzięki materiałom video, uczestnicy mogą się w ten sposób dowiedzieć jak wytarzane są samochody marki Audi. Dodatkowo przewodnicy opowiadają o ciekawych rozwiązaniach technicznych Audi i na żywo odpowiadają na stawiane przez uczestników pytania.

Dzięki wiedzy zdobytej podczas setek oprowadzonych po fabryce Audi w Ingolstadt wycieczek, przewodnicy na podstawie indywidualnych sugestii i zainteresowań internetowych uczestników sami określają trasę takiej niemal 20-minutowej wyprawy online po zakładzie. Uczestnicy już na początku wybierają godzinę rozpoczęcia wycieczki i język przewodnika: niemiecki lub angielski. Wszystko na stronie www.audi.stream. Udział w internetowej wycieczce jest darmowy, a uczestnicy bezpośrednio na stronie mogą sobie rezerwować dogodne dla siebie terminy transmisji.

Audi jest pierwszym na świecie koncernem samochodowym, który oferuje tego typu wycieczki online.

Wycieczki online AudiStream w kwietniu 2020 r.
– Środa, 8 kwietnia, godz. od 11.00 do 17.30
– Czwartek, 9 kwietnia, godz. od 13.00 do 19.30
– Środa, 15 kwietnia, godz. od 11.00 do 17.30
– Czwartek, 16 kwietnia, godz. od 13.00 do 19.30
– Środa, 22 kwietnia, godz. od 15.30 do 21.00
– Środa, 29 kwietnia, godz. od 13.00 do 19.30

Źródło: Audi