Przemek Kossakowski & Land Rover Defender – projekt o życiu, pasji i wyzwaniach

Marka Land Rover rozpoczęła projekt video, którego głównym bohaterem jest Przemek Kossakowski, ambasador nowego Defendera. Premierowy odcinek jest już dostępny na kanale YouTube Land Rover Polska.

Przemek Kossakowski, dziennikarz i podróżnik, już nie raz udowodnił, że potrafi przekraczać granice swoich możliwości. Jego historia oraz wyjątkowa pasja i chęć podążania nieutartymi szlakami zainspirowały markę Land Rover do stworzenia cyklu odcinków, w których ambasador opowiada o sobie, swoich decyzjach i wyborach. Wszystko w wyjątkowej scenerii przyrody, w miejscu, które pozwala mu łapać balans, z dala od zgiełku miasta, w towarzystwie nowego Defendera. 

– Bardzo dobrze pamiętam dzień, w którym postawiłem wszystko na jedną kartę. Dzięki temu, dzisiaj jestem tu, gdzie jestem. Moja ogromna chęć wolności i ciekawość świata sprawiły, że doświadczyłem niezwyczajnych rzeczy. W tym wszystkim muszę jednak zachować balans. Mam idealne miejsce, w którym to mi się udaje. Zawsze tęskniłem za życiem w zgodzie z naturą. Kiedy Land Rover zaproponował mi udział w tym projekcie, pomyślałem, ze opowiem moją historię i pokaże mój ukryty świat. Tak też się stało” – podkreśla Przemek Kossakowski.

Pierwsza część projektu składać się będzie z trzech odcinków, emitowanych cyklicznie na kanale YouTube Land Rover Polska. Kampania prowadzona będzie na kanałach Social Media Land Rover Polska (FB, IG, YT) oraz na stronie www.landrover.pl.

Pierwszy Land Rover Defender, początkowo o nazwie Series 1, został zaprezentowany w 1948 roku. Szybko stał się ikoną, cechującą się wytrzymałością, minimalizmem i legendarnymi zdolnościami terenowymi. Jego nowa odsłona, przedpremierowo zaprezentowana w Polsce jesienią ubiegłego roku, pozostaje pełna charakteru, o momentalnie rozpoznawalnej sylwetce i wytrzymałej konstrukcji.

Bezdyskusyjna zdolność do poruszania się w każdym terenie została uzupełniona o zaskakujący poziom komfortu na utwardzonych drogach, a także porcję inteligentnej technologii off-roadowej, czyniąc Defendera lepszym niż kiedykolwiek wcześniej. Nowy Land Rover Defender planowo trafi do polskich salonów wiosną tego roku.

Źródło: Land Rover