Marka Jeep® ogłasza globalne partnerstwo z popowym zespołem Now United

Marka Jeep® ogłosiła nowatorskie partnerstwo z Now United, pierwszym na świecie międzynarodowym zespołem popowym, wraz z którym w mediach społecznościowych i cyfrowych za pośrednictwem klipów i występów na żywo zrealizowanych do melodii „Come Together”, będzie promowała kompaktowego SUV-a Jeep Renegade

Wraz z tym ogłoszeniem marka Jeep staje się globalnym partnerem motoryzacyjnym Now United, a współpraca ma pomóc zbliżyć miłośników marki motoryzacyjnej z całego świata z ponad 40 milionową rzeszą rozsianych po świecie fanów Now United.

Inicjatywa jest kontynuowana na fali sukcesu reklamy „Dzień Świstaka” zaprezentowanej podczas Super Bowl, której bohaterem jest aktor Bill Murray.

Po serii zwiastunów, opublikowanych w zeszłym tygodniu na kanałach społecznościowych zespołu Now United, w sobotę 7 marca 2020 roku ruszyła nowa kampania, która towarzyszy oficjalnemu wydaniu nowego singla Now United „Come Together”. Nowy teledysk odniósł natychmiastowy skutek z wynikiem 1,8 mln wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin od publikacji.

Współpraca z Now United jest skierowana do nowych Klientów, dla których została przygotowana kampania cyfrowa i społecznościowa, w której występuje 15 członków biorących udział w nowych widowiskach muzycznych, ukazujących się zarówno na co dzień, jak i co tydzień w serwisie YouTube oraz na bieżąco na Instagramie, TikTok i Twitterze. W każdym z tych występów członkowie grupy będą nosić stroje z logo Jeepa.

Now United to pierwszy na świecie międzynarodowy zespół popowy, w skład którego wchodzi 15 członków, w tym piosenkarze i tancerze z 15 różnych krajów: Indii, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Filipin, Finlandii, Korei Południowej, Australii, Senegalu, Chin, Japonii, Niemiec, Rosji, Kanady i Stanów Zjednoczonych. Utworzony w 2017 roku przez ikonę przemysłu muzycznego Simona Fullera, zespół Now United szybko dotarł do 40 milionów fanów na całym świecie.

„Jeep jest wyjątkowy, ponieważ jest prawdziwą globalną marką motoryzacyjną, natychmiast rozpoznawalną na wszystkich kontynentach”– powiedział Olivier Francois, dyrektor Marketingu FCA. „Nasi fani i followersi na całym świecie wiedzą, że to pasja, autentyczność i wolność napędzają markę Jeep. Now United podziela te same wartości, co my. Podczas gdy zespół rozpoczyna swoją letnią trasę koncertową z pierwszym koncertem w Brazylii, nie możemy się doczekać, aż nawiążemy współpracę z Simonem Fullerem, który reprezentuje i jednoczy naszych fanów w sposób, który tylko Jeep i Now United mogą umożliwić”.

Simon Fuller powiedział: „Jestem podekscytowany współpracą z Olivierem Francois geniuszem brandingu o wybitnym umyśle i witam Jeepa, jako globalnego partnera Now United. Jeep to kultowa marka, z którą łączy nas mocny charakter i chęć przeżycia przygody. Udział Jeepa w klipie Come Together jest pierwszym z wielu innych innowacyjnych projektów, które zamierzamy wspólnie realizować, a które utorują drogę nowym formom współpracy i zaangażowania naszych fanów na całym świecie”.

Now United i Simon Fuller

Now United jest pierwszym na świecie międzynarodowym zespołem popowym składającym się z 15 piosenkarzy i tancerzy pochodzących z 15 różnych krajów: Indii, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Filipin, Finlandii, Korei Południowej, Australii, Senegalu, Chin, Japonii, Niemiec, Rosji, Kanady i Stanów Zjednoczonych. W krótkim czasie zespół zyskał 40 milionów fanów na całym świecie.
Now United jest projektem Simona Fullera, twórcy American Idol i słynnego brytyjskiego menedżera muzycznego. Na liście Klientów Fullera znajdują się między innymi artyści tacy, jak Spice Girls, Amy Winehouse, Annie Lennox, Kelly Clarkson, Carrie Underwood.
Now United dostępny jest na kanałach społecznościowych:

YouTube: NowUnited | Instagram: @nowunited | Twitter: @NowUnitedMusic

Źródło: FCA