Alfa Romeo debiutuje w rodzinie Auto Fus Group

Auto Fus Group powiększa rodzinę i wprowadza do niej Alfę Romeo. Dealerstwo włoskiej marki zaprasza od marcu 2020 r. do białostockiego salonu przy ul. Kleeberga i jest to jedyne miejsce na Podlasiu, gdzie będzie można zakupić nowe samochody z legendarnym logo.

„Otwarcie kolejnego dealerstwa wpisuje się w naszą strategię rozwoju biznesu, uważnej obserwacji potrzeb na lokalnym rynku oraz zainteresowanie, jakim Alfa Romeo cieszyła się w ubiegłym roku zakończonym 1551 sprzedanymi w Polsce egzemplarzami. To wynik najlepszy od 10 lat” – mówi Tomasz Fus, współwłaściciel Auto Fus Group.

Alfa Romeo jest drugą marką obok Jeepa z portfolio firmy FCA obecną w salonie Auto Fus Group w Białymstoku. Wspólnie zajmą powierzchnię 600 mkw. W tej samej lokalizacji działają także dedykowane serwisy oraz dealerstwo BMW Auto Fus Group Białystok, w którym dostępne są również luksusowe samochody BMW ALPINA.

„Poprzedni rok pokazał, że decyzja o zakupie salonu w Białymstoku była słuszna. Nasz udział w sprzedaży samochodów na Podlasiu w 2019 wzrósł. Liczymy na kolejny sukces również w tym roku, a oferta Alfy powinna nam w tym pomóc” – dodaje Piotr Fus, współwłaściciel Auto Fus Group.

Kompleks przy Kleeberga w Białymstoku został przejęty przez rodzinę Fus w 2018 roku. Pod zarządem Auto Fus Group Białystok salon przeszedł znaczne zmiany organizacyjne zgodnie ze standardami nowego właściciela nastawionego na najwyższy poziom obsługi klienta przy zakupie i serwisowaniu oraz angażowaniu się w lokalne życie społeczne i biznesowe.

Więcej informacji:

Auto Fus Group. Pierwsza klasa motoryzacji

Warszawiacy od zawsze kochają dobre samochody. Zupełnie jak rodzina Fusów, która od kilkudziesięciu lat dostarcza mieszkańcom Stolicy wszystkiego, co w motoryzacji najlepsze, a od 2018 roku także klientom z Białegostoku i okolic.

Początki Auto Fus Group sięgają lat 40. XX wieku. Wówczas powstał warsztat motocyklowy założony w Biłgoraju przez Mikołaja Fusa. Wielkie zamiłowanie do motoryzacji jego syna, Tadeusza Fusa, pozwoliło rozwinąć firmę i przeprowadzić ją do Warszawy, który w 1986 r. rozpoczął współpracę z firmą BMW trwającą z kilkuletnią przerwą do dzisiaj. W 2013 roku firma Auto Fus Group sięgnęła po to, co w motoryzacji jest wyznacznikiem luksusu i została jedynym w Polsce przedstawicielem marki Rolls-Royce.

Dziś w unikalnym portfolio AFG znajdują się marki premium: BMW, MINI, Jeep oraz Alfa Romeo, a także luksusowe: BMW ALPINA, McLaren oraz wspomniany Rolls-Royce.

Źródło: Auto Fus Group