Mitsubishi Outlander z nagrodą Kelly Blue Book 2020

Firma Mitsubishi Motors North America, Inc. (MMNA) ogłosiła, że Mitsubishi Outlander 2020 został uhonorowany nagrodą Kelley Blue Book 2020 w kategorii 5-letnich kosztów użytkowania średniej wielkości SUV-ów z trzema rzędami siedzeń. Nagroda wyróżnia nowe pojazdy o najniższych przewidywanych kosztach posiadania w ciągu pięcioletniego okresu eksploatacji.

Nagrodą w kategorii 5-letnich kosztów posiadania, Kelley Blue Book honoruje zarówno luksusowe, jak i popularne pojazdy i marki o najniższych przewidywanych kosztach, w oparciu o dane dotyczące pierwszych pięciu lat użytkowania nowych samochodów. Mitsubishi Outlander 2020 wyprzedził swoich konkurentów w jednym z najbardziej konkurencyjnych segmentów: średniej wielkości SUV-ów z trzema rzędami siedzeń. Mitsubishi Outlander został wyróżniony przez Kelley Blue Book drugi rok z rzędu.

Wobec tak wielu dobrze skonstruowanych, wysokiej jakości SUV-ów z trzema rzędami siedzeń, walczących dziś na rynku o uwagę klientów, ogłoszenie Mitsubishi Outlandera 2020 przez Kelley Blue Book mistrzem w tej kategorii jest prawdziwym zaszczytem.” – powiedział Fred Diaz, Prezes i Dyrektor Generalny MMNA. „Zdobycie nagrody po raz drugi z rzędu świadczy o ciągłym zaangażowaniu Mitsubishi w zapewnianie bezpieczeństwa, niezawodności i wygody.”

Nagrody Kelley Blue Book w kategorii 5-letnich kosztów utrzymania uwzględniają różne czynniki, wpływające na wysokość wydatków na pojazd, w tym amortyzację, przewidywane koszty paliwa, opłat i ubezpieczeń, eksploatacji i napraw oraz opłaty stanowe dla wszystkich nowych modeli. Nagroda ma pomóc nabywcom nowych samochodów w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji zakupowych, dzięki wyszczególnieniu kosztów posiadania oraz wyróżnieniu marek i modeli o najniższych przewidywanych kosztach 5-letniej eksploatacji.

„Dwa lata z rzędu Mitsubishi Outlander jest liderem w segmencie pojazdów klasy średniej z trzema rzędami siedzeń, ze względu na niskie koszty paliwa i amortyzacji” – powiedział Eric Ibara, dyrektor odpowiedzialny w Kelley Blue Book za 5-letnie koszty użytkowania. „Outlander jest obecnie najbardziej przystępnym cenowo pojazdem na rynku, a jego koszty eksploatacji są konkurencyjne pod każdym względem. Wyróżnia się również najniższymi kosztami paliwa w swoim segmencie, a koszty finansowania i napraw są niskie w porównaniu z jego konkurentami.”

Mitsubishi Outlander otrzymał również inne znaczące wyróżnienia branżowe, w tym TOP SAFETY PICK od zajmującej się bezpieczeństwem na drogach organizacji Insurance Institute for Highway Safety (IIHS).

Mitsubishi Outlander 2020 słynie z przestronności 7-osobowego wnętrza, bogatego wyposażenia i wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Auto napędza benzynowa, 2-litrowa jednostka o mocy 150 KM w połączeniu z bezstopniową automatyczną przekładnią CVT i napędem na 4 koła. Wewnątrz pojazd oferuje multimedialny system łączności ze smartfonem SDA, którego ekran powiększono do 8 cali i wyposażono we wbudowany system nawigacji firmy TomTom. Każdy Mitsubishi Outlander 2020 jest objęty jedną z najlepszych gwarancji w branży: 5-letnią/100 000 km gwarancją na nowy pojazd i 5-letnim/nieograniczonym przebiegiem Assistance.

Więcej informacji na temat Mitsubishi Outlandera 2020 można znaleźć na stronie https://www.mitsubishi.pl/samochody/outlander

Mitsubishi Motors North America, Inc.
Poprzez sieć około 350 partnerów handlowych w Stanach Zjednoczonych, Mitsubishi Motors North America, Inc. (MMNA) jest odpowiedzialne za sprzedaż, badania i rozwój, marketing oraz obsługę klienta pojazdów Mitsubishi Motors w USA. Rok 2019 był dla marki siódmym z rzędu rokiem wzrostu sprzedaży.

Kelley Blue Book
Założony w 1926 roku Kelley Blue Book, The Trusted Resource®, zajmuje się ocenami pojazdów i jest wiarygodnym źródłem informacji, któremu ufają zarówno konsumenci, jak i przemysł motoryzacyjny. Co tydzień firma dostarcza informacji o wartości rynkowej aut na najlepiej ocenianej stronie internetowej KBB.com, w tym na temat słynnej wartości rezydualnej Blue Book® i narzędzie „Doradca cenowy Kelley Blue Book ®”, informujące o wysokości cen, których konsumenci mogą oczekiwać za pojazd w swojej okolicy. Właściciele samochodów, którzy chcą szybko je sprzedać, mogą również uzyskać gotową do natychmiastowej realizacji propozycję w ramach „Oferty natychmiastowej gotówki” Kelley Blue BookSM. Firma dostarcza również wyceny i wartości rezydualne pojazdów poprzez różne produkty i usługi dostępne dla dealerów samochodowych, producentów samochodów, firm finansowych i ubezpieczeniowych oraz agencji rządowych.

Źródło: Mitsubishi