Nissan – nowy salon w Kielcach

Nowo otwarty salon Nissana o powierzchni blisko 300 m2 pozwala na ekspozycję pięciu samochodów osobowych, takich jak elektryczny Nissan LEAF czy bestsellerowe crossovery Juke, Qashqai oraz X-Trail. Dużym atutem obiektu jest lokalizacja w doskonale widocznym punkcie, przy ul. 1 Maja 254, przy drodze prowadzącej do centrum Kielc.

Z Nissanem jesteśmy związani od 21 lat. Nowy salon w Kielcach jest czwartym obiektem tej marki w portfolio firmy Odyssey, po Warszawie, Pruszkowie i Częstochowie. To jednocześnie jedyny autoryzowany punkt Nissana w województwie świętokrzyskim – na rynku, na którym widzimy spory potencjał zarówno pod względem sprzedaży, jak i obsługi posprzedażnej. Biorąc pod uwagę nasze bogate doświadczenie w branży, jak i rozwijającą się gamę modelową Nissana – szczególnie w zakresie samochodów elektrycznych – w przyszłość patrzymy z dużym optymizmem” – powiedział Radosław Sternicki, wiceprezes Odyssey Sp. z o.o.

Nowy salon firmy Odyssey został zbudowany w oparciu o nową Koncepcję Sprzedaży Detalicznej Nissana. Jej założeniem jest dążenie do zapewnienia klientowi przyjaznego otoczenia, dostarczenia mu inspiracji oraz przekazania mu profesjonalnej wiedzy na temat oferty marki. W rezultacie doradcy handlowi i serwisowi nie przyjmują klientów przy standardowych biurkach, ale przy wysokich lub niskich, kameralnych stolikach.

Nissan zaprasza do udziału w projekcie #DrawDrawDraw

Nowy obiekt Nissana w Kielcach stanowi znaczące wzmocnienie obecności naszej marki w Polsce. Cieszymy się z kolejnej inwestycji firmy Odyssey – naszego wieloletniego partnera, będącego gwarancją najwyższych standardów w zakresie obsługi klienta. Kielecki obiekt dealerski – jak wszystkie inne salony Nissana w naszym kraju – jest także w pełni przygotowany do sprzedaży samochodów elektrycznych, które coraz częściej pojawiają się na ulicach polskich miast. Z racji na blisko 10-letnie doświadczenie naszej marki w sprzedaży samochodów bezemisyjnych autoryzowana sieć Nissana służy ekspercką wiedzą i pełnym wsparciem dla klienta” – powiedział Tomasz Latała – Golisz, dyrektor zarządzający Nissan Sales CEE.

Aktualnie Nissan posiada w Polsce 45 punktów dealerskich zlokalizowanych na terenie całego kraju. Nowy salon w Kielcach jest czwartym obiektem marki Nissan w portfolio firmy Odyssey, po Warszawie, Pruszkowie i Częstochowie.

Źródło: Nissan