Das WeltAuto w 2019 roku – 20 tysięcy pojazdów na liczniku

W nowym punkcie samochodów używanych Rzepecki-Mroczkowski przy ulicy Sanockiej 92 w  Poznaniu 20-tysięczne auto w programie Das WeltAuto sprzedano  i tam też oficjalnie przekazano je nowej właścicielce. – Zakup samochodu tutaj polecił mi brat, który był już klientem Das WeltAuto – powiedziała pani Karolina, nowa właścicielka Volkswagena Polo z 2016 r. z certyfikatem Das WeltAuto.

– Najważniejsza była dla mnie pewna historia auta i świadomość, że kupuję bezpiecznie – podsumowała. Bezpieczny zakup nie oznaczał wyższych wydatków – jak zapewnia pan Mateusz, mąż właścicielki, auto miało konkurencyjną cenę. Pani Karolina wraz z mężem prosto z poznańskiego salonu pojechali do Gdańska, więc ich auto chrzest bojowy ma już za sobą.

Certyfikat Das WeltAuto i roczna gwarancja to nie wszystko, co otrzymała właścicielka samochodu. Jako szczególna klientka dostała też od Das WeltAuto Pakiet Przeglądów Volkswagen na 24 miesiące lub 40 tysięcy km oraz voucher do wykorzystania na serwis lub akcesoria.

– Cieszymy się, że coraz więcej osób decyduje się na nasze sprawdzone samochody – podkreśla Mieszko Hałas, odpowiedzialny za samochody używane i remarketing w Volkswagen Group Polska. – Tym bardziej nas cieszy to, że są one wybierane z polecenia przez bliskich lub znajomych. A rekomendacja zadowolonych klientów jest dla nas najlepszą możliwą nagrodą – dodaje.

Das WeltAuto – jakie samochody używane najbardziej interesowały Polaków w 2019 roku?

Ten wzrost zaufania jest wyraźnie zauważalny.  W porównaniu z ubiegłym rokiem, jest to 20% wzrost sprzedaży. Volkswagen Polo znajduje się w pierwszej dziesiątce najczęściej wybieranych aut w Das WeltAuto.  Od początku roku do końca października sprzedano ich prawie 500 sztuk.

Das WeltAuto

Das WeltAuto to wielomarkowy program odkupu i sprzedaży osobowych samochodów używanych, działający przy salonach dealerskich marek: Volkswagen, SEAT, Škoda oraz Volkswagen Samochody Użytkowe. Główną ideą programu jest sprzedaż najlepszych, pewnych aut używanych, których historia, rok produkcji, przebieg i stan techniczny zostały szczegółowo sprawdzone i zweryfikowane.

Das WeltAuto to również idealne rozwiązanie dla osób, które planują sprzedaż swojego samochodu. Darmowa wycena, korzystne oferty odkupu oraz możliwość zostawienia auta w rozliczeniu to doskonałe opcje dla tych, którzy przekonali się, jak żmudne i męczące bywają samodzielne próby sprzedaży samochodu.

Więcej informacji o programie na www.dasweltauto.pl, a pełna oferta samochodów dostępna jest na www.uzywaneprostozsalonu.pl.

Źródło: DasWeltAuto