Das WeltAuto z nową stroną internetową

W październiku 2019 roku polski oddział Das WeltAuto jako pierwszy na świecie uruchomił nową stronę internetową, która stała się jeszcze bardziej przyjazna użytkownikowi.

Nowa strona stawia przede wszystkim na użyteczność oraz przejrzystość, łącząc przy tym atrakcyjny i nowoczesny wygląd. Ważnymi elementami strony Das WeltAuto są porównywarka ofert oraz lista obserwowanych, co zdecydowanie ułatwi wracanie do interesujących klienta samochodów. W porównywarce można wybrać do trzech ofert samochodów, które zostaną ze sobą zestawione, a klient otrzyma wszelkie interesujące go dane o tych autach. Przedstawione będą zarówno te podstawowe cechy, jak i te bardziej szczegółowe, np. dodatkowe wyposażenie wewnętrzne, zewnętrzne, systemy multimedialne czy systemy bezpieczeństwa. Takie informacje znajdują się również na zmienionej karcie pojazdu, która zyskała także nową galerię zdjęć oraz możliwość szybkiego i prostego kontaktu z dealerem.

Także nie mogło zabraknąć podstawowej funkcji, czyli zaawansowanej wyszukiwarki pojazdów, która znajduje się teraz w centralnym punkcie nowej strony Das WeltAuto. Wyszukiwarka działa na zasadzie tagów – wystarczy wpisać słowa kluczowe, np. nawigacja lub automatyczna skrzynia biegów, a użytkownikowi zostaną wyświetlone tylko oferty spełniające jego wymagania. Co więcej, tagi można ze sobą dowolnie łączyć, wpisując np. wyposażenie, markę, model i miasto. Wygląd został utrzymany w jasnych barwach z elementami koloru pomarańczowego, charakterystycznego dla marki Das WeltAuto, a strona jest w pełni responsywna na wszystkich urządzeniach.

Das WeltAuto – jakie samochody używane najbardziej interesowały Polaków w 2019 roku?

Jesteśmy dumni, że jako pierwszy rynek na świecie uruchomiliśmy nową oficjalną stronę marki – informuje Rajmund Nowacki odpowiedzialny za marketing w Das WeltAuto. – Polska jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków sieci Das WeltAuto. Samochody używane w naszym kraju są bardzo popularne, a gwarancja i pewność auta, sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na taką formę zakupu – dodaje.

Nie tylko sprzedaż – również pomoc w wyborze

Nowa strona to nie tylko oferty sprzedażowe. Na stronie dostępny jest również moduł z poradnikami, artykułami oraz materiałami tworzonymi z ekspertami. Dzięki temu bardzo szybko można dotrzeć do ciekawych materiałów, które z pewnością będą użyteczne dla osób poszukujących samochodu.

Źródło: Das WeltAuto