Mercedes klasy A do wygrania w konkursie Continental

Pod hasłem „Jednym słowem” wystartował konkurs Continental Opony Polska skierowany do klientów, którzy kupili komplet opon zimowych lub wielosezonowych marki Continental. Nagrodą główną jest Mercedes-Benz klasy A. Konkurs jest elementem kampanii wizerunkowej „Jednym słowem: Continental”.

Konkurs trwa do końca stycznia 2020 roku. Aby wziąć w nim udział, należy dokonać jednorazowego zakupu kompletu opon zimowych lub wielosezonowych marki Continental w rozmiarze od 17-cali wzwyż, w okresie od 21 października 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku i zachować dowód zakupu. Następnie należy wejść na stronę www.contiuhp.pl/konkurs, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wykonać zadanie konkursowe. Polega ono na stworzeniu jednego słowa opisującego opony Continental. Nagrodzone zostaną najciekawsze pomysły. Co tydzień, przez cały okres trwania akcji, pięć osób będzie miało szansę wygrać starter samochodowy z powerbankiem, a jedna zwrot pieniędzy za zakupiony komplet opon Continental. Na zdobywcę pierwszego miejsca czeka Mercedes-Benz klasy A.
W ramach kampanii wizerunkowej „Jednym słowem: Continental”, firma nawiązała współpracę z mistrzami słowa – Krystyną Czubówną, Mieczysławem Zbrojewiczem i raperem MC Silkiem. Partnerzy akcji pod czujnym okiem Grzegorza Grzyba, kierowcy rajdowego i rajdowego mistrza Polski, przetestowali opony Continental.

Mercedes-Benz klasa S – 500 egz. W222

Kampania „Jednym słowem: Continental” wraz z konkursem jest szeroko promowana w mediach digitalowych, prasie a także w kanałach Social Media. Dodatkowym wparciem kampanii jest współpraca z influencerami.
Szczegóły konkursu i regulamin znajduje się na www.contiuhp.pl/konkurs.