Mitsubishi Store – pierwszy salon w Polsce

W warszawskim centrum handlowym Promenada otwarto pierwszy w Polsce butikowy salon sprzedaży samochodów Mitsubishi. Pilotażowy projekt o nazwie Mitsubishi Store ma za zadanie przybliżyć markę spod znaku Trzech Diamentów klientom z największej polskiej aglomeracji.

Mitsubishi Store jest pierwszym w Polsce salonem sprzedaży samochodów japońskiej marki, który powstał na terenie galerii handlowej. Pilotażowy projekt przewiduje powstanie sieci takich punktów w całej Europie.

Przestrzeń, zaprojektowana zgodnie z najnowszymi standardami Mitsubishi Motors, pozwoli klientom na zapoznanie się z ofertą marki i dokonanie wyboru pojazdu. Następnie klienci będą mogli odbyć jazdę próbną wybranym przez siebie modelem Mitsubishi w okolicy galerii handlowej Promenada.” – podkreśla Marcin Kowalik, który nadzoruje realizację tego projektu z ramienia polskiego oddziału Mitsubishi Motors.

Nowy punkt Mitsubishi Store jest obsługiwany przez firmę Zaborowski Sp. z o.o. – doświadczoną przedsiębiorstwo, które może pochwalić się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na stołecznym rynku motoryzacyjnym.

Salon Mitsubishi Store mieści się w centrum Promenada przy ulicy Ostrobramskiej 75C w Atrium Promenada na 1 piętrze (tel. 504 188 570) i jest czynny w godzinach otwarcia tej galerii handlowej.