Nowy smartfon OnePlus 7T Pro McLaren Edition

Design i najwyższe osiągi łączą się jak nigdy dotąd w smartfonie będącym efektem współpracy dwóch firm: producenta telefonów klasy premium OnePlus oraz McLarena, marki kojarzonej z motorsportem i zaawansowaną technologią, twórcą samochodów sportowych i supersamochodów słynących z osiągów.

McLaren i OnePlus pracowały wspólnie po raz drugi, po tym jak w 2018 roku powstał świetnie przyjęty smartfon „Salute to Speed” OnePlus 6T McLaren Edition. Firmy zadbały o to, by wygląd, ergonomia i intuicyjna obsługa modelu OnePlus 7T Pro McLaren Edition odpowiadały wszystkim sztandarowym dla McLarena wartościom.

Kunsztowny design

Zainspirowany wyjątkowym podejściem McLarena do projektowania, OnePlus 7T Pro McLaren Edition to połączenie mocy i piękna. Wyróżnia go subtelne, stylowe użycie charakterystycznego dla McLarena koloru: papaya orange. Kolor ten jest nie tylko ukłonem w kierunku wyścigowej historii marki, pojawia się również na obecnym bolidzie McLarena w wyścigach Formuły1.

Dbałość o szczegóły jest kluczowa, więc nawet obudowa OnePlus 7T Pro McLaren Edition została zaprojektowana z wielką uwagą. Użyto do niej Alacantry – miękkiego, luksusowego materiału używanego we wnętrzach samochodów McLaren. Jest on odporny na ścieranie, zapewniając przy tym świetne trzymanie. Alacantra to materiał dobrze znany fanom marki na całym świecie, dający poczucie mocy i luksusu.

Dedykowane oprogramowanie dla McLarena

Dedykowane animacje, style i tapety przywracają do życia legendarną wyścigową historię i najbardziej znane malowania pojazdów McLarena.

Na ekranie startowym umieszczono minimalistyczny zegar inspirowany ponadczasowymi deskami rozdzielczymi McLarenów. O nadejściu powiadomień informują delikatne rozświetlające się na pomarańczowo zaokrąglone krawędzie ekranu. Całości dopełniają ikony zaprojektowane specjalnie dla OnePlus 7T Pro McLaren Edition.

Zapierające dech osiągi

Z 265 GB pamięci UFS 3.0 oraz 12 GB RAMu, OnePlus 7T Pro McLaren Edition łączy topowe możliwości techniczne z wyrafinowanym oprogramowaniem, dając zapierające dech w piersiach osiągi – zupełnie jak w supersamochodach, z których słynie brytyjska marka. OnePlus 7T Pro McLaren Edition posiada na pokładzie najnowszy, ośmiordzeniowy chipset Qualcomm® Snapdargon™ 855 Plus z niewiarygodnymi osiągami i wydajnością.

-Po zeszłorocznym sukcesie modelu ‘Salute to Speed’, po raz kolejny wypuszczamy na rynek niewielką liczbę smartfonów będących owocem współpracy McLarena i OnePlus. Poszukiwanie przez nasze marki technicznej doskonałości zaowocowało powstaniem nowego OnePlus 7T Pro McLaren Edition. W ten sposób składamy hołd pasjom dzielonym przez nasze firmy – designowi, rzemiosłu i innowacji. Jesteśmy niezwykle ciekawi przyjęcia, jakie zgotują mu fani McLarena i zaawansowanych technologii na całym świecie” powiedział Mike Flewitt, CEO McLaren Automotive.

OnePlus 7T Pro McLaren Edition jest dostępny w cenie od 849 Euro.