Jeep® i Juventus wspólnie świętują Superpuchar Włoch 2020

To już 32. edycja sportowego wydarzenia, a Juventus po dziewiątym zwycięstwie, jest najbardziej utytułowanym zespołem Włoch: to kolejny rekord drużyny, która, podobnie jak marka Jeep®, nigdy nie przestaje przekraczać swoich granic, by ustanawiać nowe rekordy. Do tej pory, czyli przez dziewięć sezonów, współpraca zaowocowała siedemnastoma trofeami w lidze, Pucharze Włoch i Superpucharze Włoch, a „Bianconeri” nie odpuszczają na żadnym froncie.

Marka Jeep®, poprzez zastosowanie zrównoważonych technologii gwarantujących wyjątkowe osiągi, wciąż wytycza nowe szlaki, zwiększając osławione możliwości terenowe swoich SUV-ów. Juventus, jak zawsze zdecydowanie podąża swoją drogą zwycięstwa. Drużyna „Bianconeri” zdobyli właśnie swój dziewiąty Superpuchar Włoch, rekord kraju, pokonując w finale na stadionie Reggio Emilia zespół Napoli.

Jeep Gladiator debiutuje w europejskich salonach sprzedaży

Następnym rekordem Juventusu jest liczba kolejnych występów w finale: dziewięć, jak i mistrzostw Serie A, wygrywanych nieprzerwanie od 2012 roku.

Juventus – Jeep – historia sukcesu

W sezonie 2012-2013 rozpoczęła się zwycięska współpraca Juventusu z marką Jeep, bazująca na wspólnych wartościach, jak autentyczność i pasja. W ciągu ostatnich dziewięciu sezonów Jeep i turyński Klub razem zdobyli siedemnaście tytułów, w tym w Serie A, Pucharze Włoch i Superpucharze Włoch, zapisując  niezapomniane karty w historii włoskiej piłki nożnej.

Mówiąc o Jeepie i Juventusie nie można zapominać o chlubnej historii, która je wyróżnia i podkreśla ich rangę na całym świecie. Właśnie w tym roku Jeep świętuje swoje 80-lecie, pod znakiem wolności, pokonywania każdej przeszkody i  podnoszenia poprzeczki każdego wyzwania. Filozofia podzielana także przez drużynę Biało-Czarnych, doskonale wyrażona została w spocie reklamowych, który można oglądać w tych dniach na kanałach telewizji naziemnej, satelitarnej i cyfrowej we Włoszech: „80 lat może wydawać się dużo. Lecz kiedy masz idee, marzenia, wspólną pasję i wizję….. wtedy 80 lat to dopiero początek”.

Juventus Turyn – silna drużyna, która sprosta każdemu zadaniu

W nowym, rozpoczynającym się sezonie zapowiadają się nowe wyzwania, którym zawodnicy drużyny Juventusu z logo marki Jeep na koszulkach, są gotowi stawić czoła. Liczne są także wyzwania związane z nową mobilnością, które czekają Jeepa oferującego najczęściej nagradzaną w historii i ciągle ewoluującą gamę SUV-ów. Oprócz nowych modeli Renegade i Compass 4xe plug-in hybrid, do których wkrótce dołączy kultowy model  Wrangler wyposażony w tę samą technologię, w styczniu na rynku północnoamerykańskim zadebiutował nowy Grand Cherokee 2021, a w europejskich Salonach nowy Gladiator, model oznaczający powrót marki Jeep® do segmentu pickupów.

Źródło: Jeep