Dealerzy FCA blisko swoich Klientów: wybierz wymarzony samochód, pozostając w domu

FCA wraz z siecią dealerską wdraża nowy program, który ma na celu wsparcie Klientów rozważających zakup nowego samochodu w tym trudnym dla wszystkich okresie. Nowa strategia składa się z dwóch filarów obejmujących w pełni bezpieczny, zdalny kontakt z Dealerem bez konieczności wychodzenia z domu i prezentację on-line wybranego samochodu a we współpracy ze spółkami finansowymi Grupy FCA atrakcyjne finansowanie z pierwszą płatnością odroczoną nawet do 2021 roku i w wybranych przypadkach bezpłatną usługą Door to Door.

Wirtualny Dealer to usługa pozwalająca na kontakt Klientów z doradcami sprzedaży z Salonów marek należących do FCA, a więc Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional i Jeep, bez konieczności wychodzenia z domu. Klienci mogą umówić się na „zdalną wizytę w Salonie” telefonicznie lub mailowo i otrzymać link umożliwiający bezpośrednie połączenie z doradcą. Sprzedawca dobierze i skonfiguruje nowe auto według potrzeb Klienta, przygotuje ofertę i przedstawi dogodne opcje finansowania. Ten innowacyjny proces wykorzystuje niezwykle łatwą w obsłudze platformę Google Hangouts, umożliwiającą prowadzenie rozmów video i demonstrację wybranych aut bez instalowania dodatkowego oprogramowania i z zachowaniem ścisłych procedur epidemiologicznych.

„Czat z Fiatem”, nowy format, w którym szef Fiata odpowiada na pytania użytkowników wysłane na specjalny czat poświęcony nowemu Fiatowi 500

Na drugi filar składają się nowe, korzystne warunki finansowania z możliwością zdalnego załatwienia formalności i pierwszą płatnością odroczoną nawet o osiem miesięcy. FCA Bank i LEASYS przygotowały trzy promocyjne produkty:

 • abonament Leasys skierowany do Klientów biznesowych, z odroczoną płatnością pierwszej raty o 60 dni lub odroczonym odbiorem własnym pojazdu do 90 dni od momentu podpisania umowy oraz z bezpłatną dostawą nowo nabytego samochodu, tzw. Door to Door, do domu Klienta;
 • kredyt promocyjny FCA Bank „Odbierz Teraz, Zapłać Później” z dwoma wariantami okresów z odroczonymi ratami – o trzy lub nawet o osiem miesięcy, gdzie termin spłaty pierwszej raty przypada dopiero na 2021 rok, a wpłata własna wynosi od 0%. Kredyt jest dostępny w okresach od 24 do 84 miesięcy i zawiera ubezpieczenie Bezpieczny Kredyt”, którego koszt doliczony jest do miesięcznej raty
 • leasing promocyjny Leasys „Odbierz Teraz, Zapłać Później” również z dwoma wariantami okresów z odroczonymi ratami o trzy lub osiem miesięcy oferowany w okresie od 24 do 60 miesięcy, z wykupem od 1% i ubezpieczeniem „Bezpieczny Leasing” którego koszt doliczony jest do raty leasingowej. Pierwsza rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości określonej w umowie jest płatna po 3 lub 8 miesiącach (jest to odpowiednio 4 lub 9 rata zgodnie z harmonogramem umowy). Przez pierwsze 3 lub 8 miesięcy Klient płaci  raty w wysokości 1 PLN netto.

#fiatforkids: misja w kosmosie z kolorowanką Fiata 500

   • ubezpieczenia „Bezpieczny Kredyt/Leasing” dostępne są w trzech wariantach, w tym w wariancie Turbo pokrywającym spłaty rat w przypadku niezdolności do pracy, utraty pracy lub hospitalizacji i zgonu z każdej przyczyny oraz szeroką ofertę tzw. Medi Plan (assistance medyczny – w tym pomoc opiekuńcza, dostarczenie środków medycznych, spożywczych, a także korepetycje dla dzieci). Zakres ubezpieczenia utraty pracy i hospitalizacji stosuje się zamiennie w zależności od statusu ubezpieczonego w dniu zajścia zdarzenia. Ochrona dotyczy nie tylko osób fizycznych zatrudnionych na umowę o pracę, ale również osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą tzw. IDG, w tym spółek cywilnych i zabezpiecza spłatę 6 rat w przypadku jednego zdarzenia, a maksymalnie 12 rat w całym okresie ubezpieczenia.Program jest realizowany pod hasłem „Wybierz wymarzony samochód, pozostając w domu”, które podkreśla konieczność rygorystycznego przestrzegania wymogu niewychodzenia z domu, przy jednoczesnym zachowaniu postawy proaktywnej i optymistycznym spojrzeniu w przyszłość, i obejmuje wybrane samochody osobowe marek należących do Grupy FCA.

  Źródło: FCA

  Szczegóły są dostępne na stronach:

  www.salon.abarth.pl

  www.salon.alfaromeo.pl

  www.salon.fiat.pl

  www.salon.fiatprofessional.pl

  www.salon.jeep.pl

  www.fcabank.pl

  www.leasys.pl