Fleet Market 2019 – XI Targi Motoryzacyjne i Biznesowe

W warszawskim Global EXPO odbyła się kolejna edycja targów Fleet Market, które w ostatnich latach stały się najważniejszą imprezą dla klientów flot samochodowych. Polscy importerzy i dilerzy zaprezentowali łącznie prawie 180 samochodów, Peugeot e-208, Renault Captur, Subaru e-Boxer, Toyota Corolla TREK Combi czy Toyota Proace City. Liczna była także grupa pojazdów z napędem elektrycznym, które coraz odważniej wchodzą na polski rynek.

Groupe PSA zaprezentowała odwiedzającym swoją szeroką ofertę nowości i premier. Na imponującym stoisku o powierzchni ponad 1 200 m2, odzwierciedlającym siłę grupy na polskim rynku, można było się zapoznać z nowoczesnymi, bardzo efektywnymi i spełniającymi surowe normy środowiskowe modelami marek Citroën, DS, Opel i Peugeot.

„Groupe PSA jest bardzo dobrze przygotowana do wyzwań stojących przed branżą motoryzacyjną. Potwierdzeniem pozycji Groupe PSA jako lidera elektromobilności jest liczba premier i nowości zaprezentowana podczas tegorocznych targów Fleet Market przez marki wchodzące w skład grupy, w tym aż 5 z 14 modeli z napędem w pełni elektrycznym i hybrydowym typu plug-in, które wprowadzamy na polski rynek w tym i przyszłym roku.” – powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny Groupe PSA w Polsce.

Toyota Corolla wygrywa wartością rezydualną na niemieckim rynku

Począwszy od tego roku wszystkie nowe modele wprowadzane przez Groupe PSA są oferowane również w wersjach w pełni elektrycznych albo hybryd plug‑in. Celem grupy jest elektryfikacja całej gamy samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych do 2025 r. Dlatego też głównym tematem tegorocznego stoiska była elektromobilność, a swoje premiery miało aż 5 z 14 modeli elektrycznych, które Groupe PSA wprowadzi na polski rynek w tym i przyszłym roku. Na stoisku grupy zadebiutowały w pełni elektryczne Opel Corsa-e i Peugeot e-208 oraz hybrydy typu plug-in – SUV-y: DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4, Opel Grandland X Hybrid4 i Peugeot 3008 Hybrid4. Wszystkie te modele już można zamawiać na polskim rynku.